Віденська Кава

Background Image
Logo

Про компанію

Характеристика

Підприємство «Віденська кава» здійснює повний цикл переробки зеленої кави, а також є одним із найбільших імпортерів зеленої кави в Україні та має найширший асортимент кави різних сортів і країн походження. Для максимального задоволення потреб клієнтів постійно підтримується стабільно великий асортимент, що нараховує близько 70 моносортів загальною вагою понад 150–200 т зеленої кави.

Більше

Місія і цінності

Підприємство «Віденська кава» сповідує принципи якості й професіоналізму на всіх етапах роботи з кавою. Ми постійно вдосконалюємося і працюємо над розширенням асортименту готової продукції для задоволення бажань найвибагливіших клієнтів. Нашим натхненником і патроном є легендарний українець, уродженець Львівщини, що увійшов в історію світової кавової культури – Юрій Кульчицький. Ми робимо все для того, аби культура споживання кави в Україні розвивалася на високому рівні, зберігаємо і примножуємо кавові традиції, подаровані нам історією.

Більше

Кавове обладнання

image

Кава

Шлях кави починається з легенд – як і годиться для речей, що мають особливу силу та значення у нашому житті. Хто насправді відкрив каву – чи арабський шейх-відлюдник Омар, чи може ченці-копти з ефіопського монастиря в місцевості Каффа, ачи єменський пастух Кальді – ми уже не дізнаємося. І ймовірно, ці знайомства з кавою ставалися незалежно одне від одного. Та сьогодні можемо хіба що бути безмежно вдячними їм за таке чудове відкриття!

Названа «кафе» за назвою провінції Каффа (або ж, за іншою версією походження слова, «кава» – що значить арабською «бути сильним» і «бути рішучим», бо саме такою ставала людина, яка споживала кавові зерна чи настої), кава помандрувала по всьому світу.

Більше

Історія кави

image

HORECA


Одним із напрямків збуту підприємства «Віденська кава» є сегмент HoReCa. Ми постачаємо для наших клієнтів не лише каву, а й професійне обладнанням для її приготування – професійні та напівпрофесійні кавоварки, кавомолки, а також супутні товари. Не секрет, що смако-ароматичні якості навіть найкращих сортів кави можуть втратитися при невмілому та неправильному приготуванні напою. Саме тому ключовим фактором для якісного кавового обслуговування в кафе, ресторанах чи готелях є хороші кавомашини.

Більше

Сервіс та HORECA

image
image

Виробництво

Виробничий процес на підприємстві «Віденська кава» організовано з урахуванням поточності виробництва – початок із приміщення, де зберігається зелена кава і завершення біля складу готової продукції. Технологічний цикл виготовлення кави включає в себе сепарування, обсмажування, помел та фасування. У зв'язку з різною продуктивністю за окремими циклами та з метою підтримання безперебійності в роботі між циклами встановлені проміжні бункери загальною вагою одночасного зберігання 32 т. Для виробничого процесу використовується електроенергія та газ. Побічної продукції та відходів не утворюється. Також ми використовуємо надійні зважувальні системи з високим рівнем точності для оптимальної подачі сировини у процесі обробки.

Переглянути
image

Картографія

Батьківщина кави – у найтепліших широтах, де достатньо сонця і вологи. Ця природна зона високогірних тропіків з ідеальними умовами для вирощування кави називається «кавовим поясом» і розташована між 25 градусів північної широти і 30 градусів південної широти. Вирощують каву близько 80 країн. І кожен сорт має свою особливість – кислинку чи гірчинку, горіхові, шоколадні чи ванільні нотки і ще безліч смакових відтінків, які й роблять каву своєрідною і цікавою. Смак кави залежить від усіх чинників – висота плантації над рівнем моря, склад ґрунту, вологість і сонце, мікроклімат загалом.

Підприємство «Віденська кава» має найширший асортимент кави різних сортів і країн походження – близько 70 моносортів.

Переглянути

Цитати про каву

image
  • «Кава - напій дуже особистий. Його, як і коньяк, не можна пити кружками!»

    Уїнстон Черчілль
  • «Є речі, які варті того, щоб їм зберігали вірність. Наприклад, кава.»

    Джон Голсуорсі

Продукція

Pic

Espresso Crema

Pic

Italiano Espresso Caffe

Pic

Espresso Classic

Співпраця

image

Наші контакти

ТОВ «ВІДЕНСЬКА КАВА»

Україна, 79069
м.Львів, вул. Шевченка, 317а
Тел./факс: (380 32) 297-10-48; 297-10-46
e-mail: wk@mail.lviv.ua

Адреса торгового представництва: ТзОВ «ВІН»
Україна, 01011
м.Київ, вул. Алмазова, 8, каб. 104
Тел/факс: +38 (093) 587 21 21, +38 (097) 587 21 21
e-mail: info@wkava.com.ua, vinkava@ukr.net, wkava.com.ua
Instagram: @wkava_ua

Імпортер
в Польщі

Vicreate Sp. z o.o.
Polska, 02-239
Warszawa
Leonidasa 55
Office@vicreate.com.pl
+48 501862646

Представництво
у Латвії

Wiener Kaffee Baltic LLC
Latvia, LV-1046
Riga
Jaunmoku str. 34
ap@holdingap.com
+37120089857
+371 66119148

ТОВ «ВІДЕНСЬКА КАВА»

image
© . Wiener Caffee. All rights reserved